Про компанію

Director

Не краще, ніж Ви. Нехай у костюмі та краватці, з ноутбуком у сумці та щоденником у руках, але менеджери SUN ONE (Сан Уан) потрібні економіці України не більше ніж Ви — шановний робочий персонал. Ми — професіонали у забезпеченні Вас найкращими умовами роботи, Ви — професіонал на складі/заводі/у торговому центрі. Ми рівні, ми партнери. Ласкаво просимо!

Андрій Самчишин,
операційний директор компанії SUN ONE.

ЗВІДКИ У НАС СТІЛЬКИ РОБОТИ?

Великі компанії (заводи, супермаркети, готельно-ресторанні мережі, IT-компанії) звертаються до SUN ONE, коли їм потрібен персонал.

Серед них:

Img
Img
Img
Img
Img
Img

І багато інших

При замовленні аутсорсингу персоналу ми знаходимо та надаємо їм працівників, які оформлені у нас та фактично є співробітниками SUN ONE. При замовленні рекрутменту ми підбираємо найкращого спеціаліста на ринку з заданої вакансії.

3500

ЛЮДЕЙ
ВЖЕ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ
ЗА ДОПОМОГОЮ SUN ONE

Ми досягаємо значно більшої оплати праці для наших співробітників, тому ваш заробіток буде приблизно на 20% вище, ніж у штатних працівників компанії клієнта.

  • більше грошей — приблизно на 20%, ніж зазвичай
  • більше свободи — ви самі визначаєте зручний графік роботи
  • стабільні виплати — заробітна плата надходитиме на вашу картку кожні 1-2 тижні
  • безкоштовно — послуги SUN ONE для вас абсолютно безоплатні.

РОБОТА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Ми маємо багато варіантів роботи по всій Україні. У якому б місті ви не жили, ми знайдемо потрібну роботу. Переконайтесь у цьому самі!

НАША МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Img

Людина як Особистість. У співробітнику команди, замовнику послуги або робітнику, якого відправляємо на тимчасовий проєкт, ми перш за все бачимо особистість з її потребами та бажаннями. Любов до людей допомагає нам будувати міцні та тривалі стосунки з бізнес-партнерами та персоналом.

Img

Ми популяризуємо робітничі професії та впливаємо на ставлення до лінійного персоналу. Все тому, що робочий персонал безпосередньо впливає на добробут економіки країни: Задоволений співробітник = Ефективний менеджер = Успіх окремої компанії = Добра доля економіки.

3256

ЛЮДЕЙ
ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ
З SUN ONE

SUN ONE — організатор Всеукраїнського чемпіонату водіїв навантажувача

SUN ONE — це про людей

Слоган «SUN ONE: ми поважаємо вашу працю» — не просто слова. Це зображення людяності, яку ми виявляємо стосовно наших співробітників. Ми цінуємо довіру людей, які приходять до нас на роботу, які працюють на виробництвах, складах, готелях, магазинах.

Координатори та менеджери SUN ONE завжди раді прийняти, побачити, почути свою команду в офісі або на об’єкті.

 

компания-SUN-ONE-поздравление-сотрудников

Поділіться своєю майстерністю в роботі та отримайте бонус